Team

John Reijnen

Functie: Praktijkeigenaar, (Sport-)Fysiotherapeut, Manueel Therapeut

E-mail: john.reijnen@mtm-fysiotherapie.nl

Ik ben in juni 2000 afgestudeerd en opende in oktober dat jaar deze praktijk. In Sportcentrum

Meer informatie

Gerard van Heerde

Functie: MsPSPT, Fysiotherapeut, Psychosomatisch Fysiotherapeut

E-mail: gerard.vanheerde@mtm-fysiotherapie.nl

In 2007 ben ik afgestudeerd als fysiotherapeut aan de Hogeschool van Arnhem en Nijmegen. Na een

Meer informatie

Marloes Fielmieg

Functie: MsPPT, (Kinder)Fysiotherapeute

E-mail: marloes.fielmieg@mtm-fysiotherapie.nl

Ik heb mijn fysiotherapieopleiding gevolgd aan de Hogeschool van Arnhem en Nijmegen. Daarna ben ik gaan

Meer informatie

Margot Arnts

Functie: MsMT, Fysiotherapeute / Manueel Therapeute

E-mail: margot.arnts@mtm-fysiotherapie.nl

In januari 2007 ben ik afgestudeerd als fysiotherapeut aan de Hogeschool van Arnhem en Nijmegen. Ik

Meer informatie

Marloes Oosterbroek

Functie: Fysiotherapeute

E-mail: marloes.oosterbroek@mtm-fysiotherapie.nl

Sinds januari 2016 ben ik werkzaam binnen het team van Medical Training Malden. Begin 2015 heb

Meer informatie

Leonie Berteler

Functie: Praktijkassistente

E-mail: leonie.berteler@mtm-fysiotherapie.nl

Per 1 januari 2015 ben ik het team komen versterken als praktijkassistente. Ik geniet ervan de

Meer informatie

Jeannette van Aarle

Functie: Praktijkassistente

E-mail: jeannette.vanaarle@mtm-fysiotherapie.nl

“Medical Training Malden, goedemorgen u spreekt met Jeannette”.

Dit is sinds juni 2010 mijn welkomstgroet aan

Meer informatie

Annelotte Peek

Functie: Fysiotherapeute

E-mail: annelotte.peek@mtm-fysiotherapie.nl

In juni 2017 ben ik afgestudeerd aan de Hogeschool van Arnhem en Nijmegen als fysiotherapeut. Sinds

Meer informatie

Peter Dijkstra

Functie: MSc. Sportfysiotherapeut

E-mail: peter.dijkstra@mtm-fysiotherapie.nl

In 2012 ben ik afgestudeerd als algemeen fysiotherapeut op Saxion Hogescholen Enschede. Een jaar later ben

Meer informatie

Karin Janssen-Gietman

Functie: Praktijkassistente

E-mail: karin.janssen@mtm-fysiotherapie.nl

Vanaf 1 januari 2009 ben ik werkzaam als praktijkassistente bij Medical Training Malden.

Samen met mijn

Meer informatie